Zorunlu Web Sitesi

Zorunlu Web Sitesi Yönetmelikle Bakanlar Kurulu tarafından belirlenen denetime tabi sermaye şirketleri tarafından açılacak internet sitelerinde ilan edilecek ve erişime açık tutulacak asgari içeriğe, denetime tabi sermaye şirketleri ile Merkezi Veri Tabanı Hizmet Sağlayıcıların (MTHS) yapacakları işlemlere ve bu işlemlerden kaynaklanan yükümlülüklere ilişkin usul ve esaslar belirlendi. (Haber)

 Birçok firmayı kapsayan yeni düzenleme onaylandı. Zorunlu Web Sitesi Kanunu yeniden düzenlendi. Artık daha geniş bir kapsama alanında ve denetimde eksiklik durumunda ceza uygulamaları ile yürürlükte. Şirketinizde mevzuata göre web sitesi zorunluluğu varsa aşağıdaki bilgileri paylaşmak zorundasınız.

www.alanadiniz/bilgitoplumuhizmetleri/ linki altında paylaşacağınız bilgiler;Ticaret Ünvanı, Şirket Merkez Adresi, Taahhüt Edilen Sermaye, Ödenmiş Sermaye, Ticaret Odası Sicil Numarası, Mersis No, Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri,Denetçi Bilgileri.


« Geri bilgitoplumuhizmetleriMTHSzorunluwebinternetsitesisayfasıkanunuyasalyönetmelik alanadinizticaretünvanımerkezşirketa.ş.ltdyönetim

Hakkımızda

2008 yılından beri web tasarım, kurumsal kimlik ve reklam sektöründe yoğrulan, bilişim üzerine yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, referansları ile yapabileceğinin teminatını verebilen bir grup genç girişimciyiz. Amacımız en iyi yaptığımız işte en iyi olduğumuzu kanıtlayarak kısa zamanda markalaşmak.

İletişim Bilgilerimiz

0.232 361 61 61

bilgi@weppark.com