Biz Kimiz

Biz Kimiz      Weppark müşteri memnuniyetini  her yıl, bir önceki yılın fiyatına göre ama bir önceki yılın iki katı performansta yazılım ve çözümler sağlamak üzere, gelişen ve sürekli yenilenen, dünya'nın kullandığı en son teknolojileri getirmek, uygulamak, destek vermek prensibinden hareketle, Türkiye'yi geleneksel teknoloji çöplüğünden arındırmak üzere yola çıkıp geleceğin gerçekliğini yakalama arzusu ve iradesindedir. Weppark olarak dinamik yapımızla bizi izlemeye devam edin.
Sektörünüzün Müşterileri sizin için önemlidir,Sizlerde Bizler İçin...
Bütün müşterileriniz teknolojiyi takip eden bir firma olmanızı ister, Bizlerde bunu Sağlarız. 
     Potansiyel veya gerçek müşterileriniz, hizmet alacağı şirketin web sayfasında dolaşırken, erişemeyen sayfa, hatalı kelimeler,metinler, kötü tasarım veya gözü rahatsız edici renk veya herhangi bir alan olmamasını ister. Bizimle Çalışarak, müşterilerinizin beyninde yer edecek, görsel olarak iyi çalışılmış web sitesi ile dijital dünyada yer edebilirsiniz. Websitesi Yaptırmak Artık bir lüks değil gereklilik haline geldi. Web tasarım yaptırırken düşünülmesi gereken " ürün odaklı bir çalışma mı yoksa kurumsal bir tanıtım mı " Eğer ürünümüzü ön plana çıkarmak onun reklamını yapmak istiyorsak daha minimal tasarımlar kullanmalıyız. ziyaretçiyi ürüne odaklama bu şekilde bir tasarım ile çok daha mantıklı olur.
     Kurumsal firma sitelerinizin tasarımında ise sadece firma tanıtımınız değil ayrıca uzman olduğunuz sektörde bir takım faydalı bilgiler verirseniz hem arama motoru dostu olursunuz hem de sitenizi ziyareten eden sayısını arttırmış olursunuz. Müşteri portöfünüz siteniz sayesinde gelişirek artar. Benzersiz Web Tasarım ve Web Programlama çözümlerimiz ile Web sitenizin amaçlarınıza uygun ve size geri dönüşüm kazandıran, firmanızın bir departmanı olmasını sağlayalım. Hiç düşündünüz mü; Üzerinde düşünülüp projelendirilmiş bir web sitesinde olması gerekenler nelerdir?
Web Siteniz hızlı olmalı - Web yazılım özgün olmalı - Web Tanıtımı amaca hizmet etmeli... « Geri weppark hakkımızda weppark nedir weppark kimdir

Hakkımızda

2008 yılından beri web tasarım, kurumsal kimlik ve reklam sektöründe yoğrulan, bilişim üzerine yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, referansları ile yapabileceğinin teminatını verebilen bir grup genç girişimciyiz. Amacımız en iyi yaptığımız işte en iyi olduğumuzu kanıtlayarak kısa zamanda markalaşmak.

İletişim Bilgilerimiz

0.232 361 61 61

bilgi@weppark.com